فصل حراج‌های پایان سال میلادی در آمریکا آغاز شده است و این روزها همه کاربران تلاش می‌کنند همه محصولات الکترونیکی مورد نیاز خود را با قیمت‌های ارزان‌تر از همیشه خریداری کنند. ممکن است شما هم مانند بسیاری از کاربران بخواهید در این دوره زمانی هدایای مورد نظر خود را که شامل انواع کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی می‌شود، برای اطرافیان خریداری کنند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، از آنجایی که تنوع در بازار محصولات الکترونیکی و دیجیتالی بسیار زیاد است، در اینجا لیست ۱۰ هدیه برتر که می‌توانید برای اطرافیان تهیه کنید آورده شده است تا بهترین تصمیمات را بگیرید.

لنزهای عکاسی گوشی

همیشه در اطراف ما شخصی حضور درد که علاقمند به عکاسی باشد. به همین خاطر خرید یک کالای الکترونیکی مربوطه می‌تواند او را بسیار خوشحال کند. ست لنز عکاسی که با کیفیت بالا و اندازه کوچک عرضه شده است می‌توانید یک گزینه مناسب محسوب شود.

لنز LENS KIT به گونه‌ای ساخته شده است که روی گوشی هوشمند نصب می‌شود و می‌تواند کیفیت دوربین‌های DSLR را در اختیار شما بگذارند. این لنزها اندازه و وزن کوچکی دارند و البته با قیمت ارزان فروخته می‌شوند تا به راحتی بتوانید آنها را برای دوستان خود تهیه کنید. قیمت این لنز ۶۹ دلار بوده است که هم‌اکنون با ۷۱ درصد تخفیف به قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رسد.

دفترچه هوشمند

بسیاری از مردم تمایل دارند در لحظات مختلف از آنچه که می‌بینند و می‌شوند یادداشت‌برداری کنند و لیست این یادداشت‌ها را همیشه در اختیار داشته باشند. این دفتر ۵۰ برگ می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا به این دسته از افراد هدیه بدهید. ورق‌های این دفتر خط‌کشی شده هستند و البته جلد آن به صورت ضدآب ساخته شده است.

این کتابچه کوچک به اندازه کاغذ A5 ساخته شده است که یک ابزار کاربردی برای گوشی‌های هوشمند را هم شامل می‌شود تا هر آنچه را در این دفتر یادداشت کردید، بتوانید اسکن کنید و نسخه الکترونیکی آن را هم در گوشی در اختیار داشته باشید. این دفترچه Mini Wipebook نام دارد و به قیمت ۲۵ دلار فروخته می‌شود.

ابزار جیبی همه‌کاره

ابزار PocketMonkey به شما کمک می‌کند کارهای مختلفی انجام دهید. این ابزار کوچک که در جیب جا می‌شود، به اندازه یک کارت اعتباری ساخته شده است و البته امکانات فراوانی را در اختیار شما می‌گذارد. با این گجت کوچک می‌توانید سه نوع پیچ‌گوشتی، شش نوع کلید، در بازکن، ابزار برش در نامه‌، سیستم نگهدارنده سیم هدفون، و پایه گوشی هوشمند را در اختیار داشته باشید. این گجت که فقط یک میلیمتر ضخامت دارد، از جنس فولاد ساخته شده است و به قیمت ۲۰ دلار فروخته می‌شود.

خودکار جادویی

خودکار جادویی Fisher Space Pen علاوه بر آنکه امکان یادداشت‌برداری مانند خودکارهای معمولی را فراهم می‌کند، امکانات دیگری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این خودکار که در سیستم داخلی خود جوهر مشکی را شامل می‌شود،‌ با انواع نمایشگرهای لمسی سازگاری دارد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی هم از آن استفاده کنید. این خودکار در فروشگاه آمازون به قیمت ۲۴٫۵۱ دلار فروخته می‌شود.

دفترچه برنامه‌ریزی

آن دسته از افرادی که برای زندگی خود برنامه‌ریزی دقیق دارند، کارهای خود را از قبل یادداشت می‌کنند. برای این افراد می‌توانید دفترچه Field Notes را تهیه کنید که برای ۵۶ هفته سال بخش‌های مجزا را در نظر گرفته است. این دفترچه ۱۱۲ برگه کاغذ را در خود جا داده است و به جز آن می‌تواند به کمک دوربین گوشی‌های هوشمند، داده‌های خود را به این دستگاه انتقال دهد. این دفترچه با قیمت ۱۴ دلار فروخته می‌شود.

حافظه جانبی دوربین

این حافظه فلش به شکل دوربین ساخته شده و برای آن دسته از کاربرانی مفید است که به عکاسی علاقه دارند. این حافظه فلش موسوم به Photojojo حافظه داخلی ۸ گیگابایتی دارد و می‌تواند به صورت مستقیم به دوربین‌های DSLR هم متصل شود و در قالب یک حافظه جانبی برای دوربین مورد استفاده قرار گیرد. حافظه فلش جدید که می‌تواند به کلید یا بند دوربین متصل شود ۲۰ دلار قیمت دارد.

دسته‌کلید همه‌کاره

ابزار KeySmart به شما امکان می‌دهد در آن واحد ۱۰ کلید را در کوچک‌ترین فضا با یکدیگر حمل کنید، کلیدهای بزرگتر یا قطورتر را هم در اختیار داشته باشید، چراغ‌قوه LED همه‌جا همراه شما باشد، به سیستم دوربین مداربسته متصل شوید، حافظه فلش در اختیار داشته باشید و …

این ابزار ۲۳ دلار قیمت دارد که البته هم‌اکنون با تخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۱۶ دلار فروخته می‌شود.

دستکش مخصوص نمایشگرهای لمسی

استفاده از نمایشگر لمسی با دستکش غیرممکن است. ولی اگر Mujjo را به دوستان خود هدیه دهید، این مشکل را برای آنها برطرف خواهید کرد. این دستکش به گونه‌ای ساخته شده است که با نمایشگرهای لمسی سازگاری دارد و به راحتی ارتباط شما را با دستگاه الکترونیکی موبایلی برقرار می‌کند. قیمت این محصول ۲۵ دلار اعلام شده است.

شارژر پایه

سیستم Trunk یک کابل شارژی است که می‌تواند به عنوان پایه موبایل هم مورد استفاده قرار گیرد. این ابزار جانبی از طریق کابل USB به عنوان گوشی‌های هوشمند متصل می‌شود و ضمن شارژ کردن آن، گوشی را در حالت ایستاده نگه می‌دارد تا بتوانید نمایشگر آن را در هر شرایط مقابل خود ببینید. این دستگاه ۲۰ دلار قیمت دارد.

حقیقت مجازی گوگل

اگر می‌خواهید به اعضای خانواده یا دوستان خود یک هدیه الکترونیکی ویژه بدهید که آنها را سرگرم کنید، عینک Cardboard گوگل بهترین گزینه محسوب می‌شود. این عینک با گوشی هوشمند ارتباط برقرار می‌کند و تجربه حقیقت مجازی را در اختیار کاربران می‌گذارد. عینک هوشمند که اوایل امسال معرفی شده است با گوشی‌های هوشمند تا اندازه ۶ اینچ سازگاری دارد و قیمت آن هم ۲۴ دلار است.

+

عناوین مرتبط