به‌تازگی قابلیت ویژه و جدیدی به دوربین‌های GoPro افزوده شده است که به کمک آن می‌توان با کمک ساعت هوشمند اپل نیز از راه دور آن‌ها را کنترل کرد.

کنترل دوربین GoPro با ساعت اپل

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبر تحلیلی engadget، دوربین‌های کمپانی گو-پرو (GoPro) در میان کاربران دوستدار فناوری بسیار محبوب هستند و تعداد کاربران آنها روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند. این دوربین‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که می‌توان با استفاده از تلفن هوشمند یا دستگاه کنترل راه دور، آن‌ها را از راه دور کنترل کرد.

حال شرکت سازنده این دوربین‌ها هم اکنون دستگاه دیگری به کنترل کننده‌های این دوربین افزوده است که این امر را برای کاربر بسیار راحت‌تر می‌کند. این کمپانی با اضافه کردن ساعت اپل به لیست دستگاه‌های کنترل کننده این دوربین‌ها قدم بزرگی را در جهت رشد فناوری دوربین‌های خود برداشته است.

هم اکنون شما می‌توانید با استفاده از این ساعت شروع به ضبط فیلم کرده یا این فرایند را متوقف کنید. به‌علاوه می‌توانید با استفاده از ساعت خود کلیپ‌های ضبط شده را بازبینی کرده و قالب‌های تصویری جدیدی را به آنها بیفزایید.

علاوه بر این کمپانی GoPro برنامه‌های اندروید و iOS خود را نیز به‌روز کرده است. در این به‌روزرسانی شما می‌توانید به استخراج عکس‌ها پرداخته و فیلترهای خاصی را برای نمایش عکس‌ها، ویدیوها، برچسب‌ها و کلیپ‌ها انتخاب کنید.

همه این قابلیت‌ها برای سهولت کار افراد علاقه‌مند به عکاسی و فیلم‌برداری طراحی شده است. این افراد هم اکنون با استفاده از این قابلیت به‌راحتی می‌توانند ویدیوهای جذاب خود را که با کمک این دوربین و ساعت اپل تهیه شده است را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

Source: کنترل دوربین GoPro با ساعت اپل

عناوین مرتبط