وب‌سایت رسمی گوگل برای دومین بار در دو هفته اخیر، نام محصول جدید خود را تأیید کرده است. این محصول جدید پیکسل ۳a نام دارد.
این نام در وب‌سایت رسمی خود گوگل هم آمده است و در کنار آن کلمه «جدید» هم آمده است. گزارش‌های منابع آگاه نشان می‌دهد که این وب‌سایت قبلاً به موارد دیگری مانند “Nest Hub Max” نیز اشاره کرده است.

به گزارش ایتنا و به نقل از ورج، صفحات مربوط به این محصولات، به سرعت برداشته شد و دیگر اثری از آنها نیست و این طور که به نظر می‌رسد این محصول نهایی شده است و به زودی رونمایی خواهد شد.
در حال حاضر فقط اسم این دستگاه منتشر شده است و نیاز به تأیید ندارد و دیگر هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.
 
وقتی که کاربر روی این محصول کلیک می‌کرد، وارد صفحات مرده می‌شد. تاکنون هر بار چنین اتفاقاتی رخ داده است، پس از مدتی آن عمل خطا، به واقعیت تبدیل می‌شد و اکنون هم احتمال وجود چنین اتفاقی بسیاربالاست.

 

 
انتظار می‌رود که سایز صفحه نمایش این گوشی در بازه ۵٫۶ تا ۶٫۰ اینچ و از نوع  OLED 1080p باشد. پردازنده بکاررفته در آن اسنپ‌دراگون ۶۷۰، دوربین پشتی آن ۱۲ مگاپیکسل و مجهز به جک هدفون ۳٫۵ میلی متری باشد.
یکی دیگر از اطلاعاتی که به تازگی منتشر شد، این بود که احتمالا در اواسط سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد و به همین خاطر لازم نیست عجله‌ای داشته باشیم.
 
احتمالاً ماه مه و کنفرانس I/O گوگل زمان بسیارخوبی برای رونمایی از این گوشی خواهد بود.
این واقعیت وجود دارد که گوگل در حال تغییر صفحات مربوط به محصولات است و این یکی از کارهایی است که ممکن است قبل از عرضه محصول انجام شود. کارشناسان انتظار دارند که قیمت این محصول در محدوده متوسط باشد.
 

عناوین مرتبط